ZKO Stříbro II. U Střelnice

Kynologický klub Stříbro II. U Střelnice se představuje -nový kynologický areál -podporujeme organizaci Pomocné tlapky, která se zabývá výcvikem asistenčních psů pro zdravotně tělesně postižené.

20.9.2009

fotky z výcviku psů - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3003":
xHackerM
Teda... Kecam... Ve čtvrtek... smiley
____________________________
Michal a Danny (Howavart *04/2006)
xHackerM
Já byl v pátek taky v Praze... Ale cesta byla dobrá tam i zpět... smiley
____________________________
Michal a Danny (Howavart *04/2006)
hugitka
Ahojka,

Krystý já vím, že to nezvládneme za den ani za týden.To mě mrzí, že jsem televizní noviny neviděla. Ale alespoň, že se dají shlédnóut na netu.Pro všechny: Jsem do pátku mimo smiley. Byla jsem odejita na školení do Prahy takže se školím a budu děsně chytrá... Jen ta cesta dnes ráno do Prahy byl teda POŘÁDNÝ očistec... Už dva kilometry před baranďákem se stála fronta až k jižní spojce smiley.Jinak jsem byla včera docela překvapená (Péťo) dlouho se mi nestalo, že když někomu nabízím peníze aby nemusel čekat do neděle je nechce smiley No alespoň víme kdo jich má dost (to byl vtip samozřejmě) smileysmileysmiley...Práci zdar a cestě z Prahy zítra též
Kasalp
pro Krystý: ahojky, díky za info, takže na cvičáku byl taťka, Karolínka a Franta s Roťákem?

Jinak děkuju , že se teď věnuješ hlavně Karolínce, doufám, že na závodech něco předvedeme!!!

Jinak copa, že Tivo zklamal jak píšeš?co se stalo?

Jasan, že si tvojí práci rád přečtu než to odevzdáš !!!a už teď se moc moc těšim...ahóóójsmileysmileysmiley
____________________________
Kasi
Kristy27
Ahoj všemKlárce: Lidi neřešme. Ať se spíš koukají, jak se to má správně dělat... Ten váš smečkový problém se nevyřeší za den ani za týden. Hodně to ovlivňuje také ta skutečnost, že psi spolu nebydlí – nemají tedy moc šancí na vytvoření správného postavení. Chce to čas, trpělivost a hlavně nic neházet za hlavu. Jsou to přeci pořád zvířata stejného druhu a dokáží se mezi sebou domluvit. My jim ale většinou všechny pokusy o kontakt odepíráme (někdy i nevědomky).Petrovi: To já děkuji tobě. Jinak na cvičáku byla Karolína, tvůj taťka a policajt s rotníkem (jméno neznám). Jen jsem udělala pár cviků s Karolínku (kterou tímto moc chválím za to, jak neuvěřitelně maká). I přesto, jsme tam byli do čtyř.

A mám novinky týkající se sočky(to je ten projekt o agresivitě)-ještě je čas do března, Krajčí zklamal, ale nakonec jsem zjistila, že konzultant není povinnost. Až ji napíši, přečteš si ji? Až bude práce hotová, udělám kopii a kdo bude mít zájem, může si pročíst.Michale, vůni nejrůznějších podivných věcí známe také. Občas se i divím, že takové smrady mohou vůbec existovat. Zajímavé ale je, že dodnes na toto chování není patřičné odůvodnění. Vlk, který se tímto způsobem navoní a přijde zpět ke smečce, jim tak prý sděluje, že našel nějakou baštu. Druhá teorie zas tvrdí, že to dělají proto, aby zakryli svůj pach a oběť je při číhání neucítila. Kořist méně alarmuje zápach trusu nebo hnilobných látek, než pach vlčího (psího) těla. Co můžeme říci s jistotou, je fakt, že všelijaké věci podobného složení neskutečně páchnou.Všem: viděli jste včera reportáž na TV Nova v televizních novinách? Ukazovali „nový vynález“ proti kousání psa. Ani nevím, co na to říct – přijde mi to dost směšné. Kus plastu do huby a bude klid? No nevím nevím. Aby toho nezačali lidé později využívat. Jen doufám, že se to příliš neprosadí a kynologie zas ukáže svou nejlepší tvář. Pokud je něco, proti psí přirozenosti, tak je to právě tato plastová věcička. A co se stane až mu to náhodou vypadne? Není lepší si prostě sehnat jen trochu víc informací a najít si deset minut na procvičování základů? A nebo ještě lépe – nepořizovat si psa, když vím, že si nebudu jistá s jeho chováním. Nicméně na toto téma by se toho dalo napsat spoustu.Hezký den přeje:


____________________________
Kristýna (Falco+Gambí)
hugitka
Chi chi chi válet se v něčem co strááášně voní taky umíme smileysmileysmiley
xHackerM
P.S. Jestli mi pes vyleze z vody napůl zelenej a pak se mi vyválí v chcíplotině kapra (jako vloni), tak jsem zvědavej, kdo ho bude pucovat... smileysmileysmiley Viděl bych to na toho nejpovolanějšího... Co ty na to, předsedooo? smileysmileysmileysmileyNOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY BUDOU HOTOVÉ DO KONCE TOHOTO TÝDNE. HNED PO JEJICH ZVEŘEJNĚNÍ BUDOU TYTO STARÉ SMAZÁNY A ZBYDE ZDE JEN PŘESMĚROVÁNÍ K NOVÉMU WEBU.
____________________________
Michal a Danny (Howavart *04/2006)
xHackerM
2 Kristy27: Budu se jen opakovat, že s výlety a plánovanými akcemi souhlasím. Škoda, že jsou ještě mrazy... smiley2 Kasalp: Poslal jsem ti maila ohledně našeho včerejšího sezení... smiley
____________________________
Michal a Danny (Howavart *04/2006)
Kasalp
jojo určitě pište dobré vzkazy !!!

Krystý díky za vše co děláš pro klub a pro hafany !!!měj se hezky a ahój

PS: Kristýnko, kdo byl v neděli všechno na cvičáku?

jinak s výletama souhlasím, je to určitě k užitku jak psovodů, tak samozřejmě psů, kteří najdou nové a nové možnosti v chování a v terénu.

ahoj Petrsmileysmileysmiley
____________________________
Kasi
hugitka
No bezva... Za koušku nic nedáme...Odpověď za Petra: URČITĚ DLOUHÉ ČLÁNKY NEPŘEKÁŽÍ KDYŽ JSOU K NĚČEMU...Výlet je určitě dobře... Jen si nedokážu představit jak pojedeme vlakem (asi jsem to už i zapoměla) dejme tomu se 4 psama smiley úplně vidim ty lidi

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.